KS "Odra" Górzyca - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
SHR Wojcieszyce - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Skwierzyna - Pogoń Krzeszyce
Polonia Lipki Wielkie - Toroma Torzym
Róża Różanki - Odra Górzyca
Iskra Janczewo - Zjednoczeni Przytoczna
Warta Gorzów Wielkopolski - LZS Bobrówko
GKS Bledzew - Warta Słońsk
Stal Sulęcin - Błękitni Dobiegniew

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Stal Sulęcin 4:2 SHR Wojcieszyce
Błękitni Dobiegniew 0:1 GKS Bledzew
Warta Słońsk 5:0 Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko 4:0 Iskra Janczewo
Zjednoczeni Przytoczna 2:0 Róża Różanki
Odra Górzyca 7:4 Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym 2:2 Pogoń Skwierzyna
Pogoń Krzeszyce 3:1 Meprozet Stare Kurowo

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 45, wczoraj: 110
ogółem: 283 736

statystyki szczegółowe

Terminarz

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA - PÓŁNOCNA

Kolejka: 16 w dniach 10/11 marzec 2012

 

GOSPODARZE

GOŚCIE

DATA

GODZ

 

1

- WARTA SŁOŃSK

POGOŃ KRZESZYCE

11.03.2012

13.00

 

2

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

KS GWIAZDA LUBCZYNO

10.03.2012

15.00

 

3

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

ZORZA KOWALÓW

10.03.2012

15.00

 

4

- ODRA GÓRZYCA

RADOWIAK DREZDENKO

10,03.2012

11:00

 

5

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

11.03.2012

13:00

 

6

- MKS TOROMA TORZYM

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

10.03.2012

14.00

 

7

- KS LEŚNIK DREZDENKO

LZS BOBRÓWKO

10.03.2012

15.00

 

8

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

MKS STAL SULĘCIN

11.03.2012

15.00

 

Kolejka: 17 w dniach 17/18 marzec 2012

9

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

WARTA SŁOŃSK

18.03.2012

15.00

 

10

- MKS STAL SULĘCIN

KS LEŚNIK DREZDENKO

17.03.2012

16.00

 

11

- LZS BOBRÓWKO

MKS TOROMA TORZYM

17.03.2012

16:00

 

12

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

17.03.2012

15:00

 

13

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

ODRA GÓRZYCA

18.03.2012

13:00

 

14

- RADOWIAK DREZDENKO

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

18.03.2012

13.00

 

15

- ZORZA KOWALÓW

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

18.03.2012

12.00

 

16

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

POGOŃ KRZESZYCE

17.03.2012

15:00

 

Kolejka: 18 w dniach 24/25 marzec 2012

17

- WARTA SŁOŃSK

KS GWIAZDA LUBCZYNO

25.03.2012

14.00

 

18

- POGOŃ KRZESZYCE

ZORZA KOWALÓW

25.03.2012

15.00

 

19

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

RADOWIAK DREZDENKO

24.03.2012

15.00

 

20

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

24.03.2012

15.00

 

21

- ODRA GÓRZYCA

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

24,03.2012

14:00

 

22

- MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

LZS BOBRÓWKO

25.03.2012

12.00

 

23

- MKS TOROMA TORZYM

MKS STAL SULĘCIN

24,03.2012

15.00

 

24

- KS LEŚNIK DREZDENKO

WKS RÓŻA RÓŻANKI

24.03.2012

15.00

 

Kolejka: 19 w dniach  31.03/1.04.2012

25

- KS LEŚNIK DREZDENKO

WARTA SŁOŃSK

31.03.2012

15.00

 

26

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

MKS TOROMA TORZYM

01.04.2012

16.00

 

27

- MKS STAL SULĘCIN

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

31.03.2012

16.00

 

28

- LZS BOBRÓWKO

ODRA GÓRZYCA

31.03.2012

16:00

 

29

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

31.03.2012

15:00

 

30

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

01.04.2012

14:00

 

31

- RADOWIAK DREZDENKO

POGOŃ KRZESZYCE

01.04.2012

13.00

 

32

- ZORZA KOWALÓW

KS GWIAZDA LUBCZYNO

01.04.2012

16.00

 

Kolejka: 20 w dniach 7 kwiecień 2012 – TERMIN OBLIKATORYJNY

33

- WARTA SŁOŃSK

ZORZA KOWALÓW

07.04.2012

15.00

 

34

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

RADOWIAK DREZDENKO

07.04.2012

11:00

 

35

- POGOŃ KRZESZYCE

GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

07.04.2012

15.00

 

36

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

07.04.2012

15.00

 

37

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

LZS BOBRÓWKO

07.04.2012

16.00

 

38

- ODRA GÓRZYCA

MKS STAL SULĘCIN

07.04.2012

15:00

 

39

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

07.04.2012

12.00

 

40

- MKS TOROMA TORZYM

KS LEŚNIK DREZDENKO

07.04.2012

16.00

 

Kolejka: 21  w dniach  14/15 kwiecień 2012

41

- MKS TOROMA TORZYM

WARTA SŁOŃSK

14.04.2012

16.00

 

42

- KS LEŚNIK DREZDENKO

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

14.04.2012

16.00

 

43

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

ODRA GÓRZYCA

15.04.2012

16.00

 

44

- MKS STAL SULĘCIN

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

14.04.2012

17.00

 

45

- LZS BOBRÓWKO

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

14.04.2012

17:00

 

46

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

POGOŃ KRZESZYCE

14.04.2012

16:00

 

47

- GKS SHR - RÓŻA WOJCIESZYCE

KS GWIAZDA LUBCZYNO

15.04.2012

16:00

 

48

- RADOWIAK DREZDENKO

ZORZA KOWALÓW

15.04.2012

13.00

 

 

 

Kolejka: 22 w dniach  21/22 kwiecień 2012

49

- WARTA SŁOŃSK

RADOWIAK DREZDENKO

22.04.2012

16.00

 

50

- ZORZA KOWALÓW

GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

22.04.2012

16.00

 

51

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

21.04.2012

16:00

 

52

- POGOŃ KRZESZYCE

LZS BOBRÓWKO

22.04.2012

15.00

 

53

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

MKS STAL SULĘCIN

21.04.2012

16.00

 

54

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

WKS RÓŻA RÓŻANKI

21.04.2012

17.00

 

55

- ODRA GÓRZYCA

KS LEŚNIK DREZDENKO

21,04.2012

11:00

 

56

- MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

MKS TOROMA TORZYM

22.04.2012

12.00

 

Kolejka: 23 w dniach 28/29 kwiecień 2012

57

- MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

WARTA SŁOŃSK

29.04.2012

12.00

 

58

- MKS TOROMA TORZYM

ODRA GÓRZYCA

28.04.2012

17.00

 

59

- KS LEŚNIK DREZDENKO

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

28.04.2012

16.00

 

60

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

29.04.2012

17.00

 

61

- POGOŃ KRZESZYCE

STAL SULĘCIN

29.04.2012

16.00

 

62

- LZS BOBRÓWKO

KS GWIAZDA LUBCZYNO

28.04.2012

17:00

 

63

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

ZORZA KOWALÓW

28.04.2012

17:00

 

64

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

RADOWIAK DREZDENKO

28.04.2012

17:00

 

Kolejka: 24 w dniach 3 maj 2012

65

- WARTA SŁOŃSK

GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

03.05.2012

17.00

 

66

- RADOWIAK DREZDENKO

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

03.05.2012

13.00

 

67

- ZORZA KOWALÓW

LZS BOBRÓWKO

03.05.2012

17.00

 

68

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

MKS STAL SULĘCIN

03.05.2012

17:00

 

69

- POGOŃ KRZESZYCE

WKS RÓŻA RÓŻANKI

03.05.2012

15.00

 

70

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

KS LEŚNIK DREZDENKO

03.05.2012

17.00

 

71

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

MKS TOROMA TORZYM

03.05.2012

17.00

 

72

- ODRA GÓRZYCA

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

03,05.2012

14:00

 

Kolejka: 25 w dniach  6 maj 2012

73

- ODRA GÓRZYCA

WARTA SŁOŃSK

06,05.2012

17:00

 

74

- MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

06.05.2012

12.00

 

75

- MKS TOROMA TORZYM

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

06.05.2012

17.00

 

76

- KS LEŚNIK DREZDENKO

POGOŃ KRZESZYCE

06.05.2012

17.00

 

77

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

KS GWIAZDA LUBCZYNO

06.05.2012

17.00

 

78

- MKS STAL SULĘCIN

ZORZA KOWALÓW

06.05.2012

17.00

 

79

- LZS BOBRÓWKO

RADOWIAK DREZDENKO

06.05.2012

15:00

 

80

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

06.05.2012

15:00

 

Kolejka: 26 w dniach  12/13 maj 2012

81

- WARTA SŁOŃSK

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

13.05.2012

17.00

 

82

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

LZS BOBRÓWKO

12.05.2012

17:00

 

83

- RADOWIAK DREZDENKO

MKS STAL SULĘCIN

13.05.2012

13.00

 

84

- ZORZA KOWALÓW

WKS RÓŻA RÓŻANKI

13.05.2012

17.30

 

85

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

KS LEŚNIK DREZDENKO

12.05.2012

11:00

 

86

- POGOŃ KRZESZYCE

MKS TOROMA TORZYM

13.05.2012

15.00

 

87

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

12.05.2012

17.00

 

88

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

ODRA GÓRZYCA

12.05.2012

17.00

 

Kolejka: 27 w dniach  19/20 maj 2012

89

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

WARTA SŁOŃSK

19.05.2012

17.00

 

90

- ODRA GÓRZYCA

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

19,05.2012

11:00

 

91

- MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

POGOŃ KRZESZYCE

20.05.2012

12.00

 

92

- MKS TOROMA TORZYM

KS GWIAZDA LUBCZYNO

19.05.2012

17.00

 

93

- KS LEŚNIK DREZDENKO

ZORZA KOWALÓW

19.05.2012

17.00

 

94

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

RADOWIAK DREZDENKO

20.05.2012

17.00

 

95

- MKS STAL SULĘCIN

GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

19.05.2012

18.00

 

96

- LZS BOBRÓWKO

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

19:05.2012

17:00

 

 

 

 

 

Kolejka: 28 w dniach  26/27 maj 2012 – TERMIN OBLIGATORYJNY

97

- WARTA SŁOŃSK

LZS BOBRÓWKO

27.05.2012

17.00

 

98

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

MKS STAL SULĘCIN

26.05.2012

17:00

 

99

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

WKS RÓŻA RÓŻANKI

26.05.2012

18:00

 

100

- RADOWIAK DREZDENKO

KS LEŚNIK DREZDENKO

27.05.2012

13.00

 

101

- ZORZA KOWALÓW

MKS TOROMA TORZYM

27.05.2012

17.00

 

102

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

26.05.2012

17:00

 

103

- POGOŃ KRZESZYCE

ODRA GÓRZYCA

27.05.2012

15.00

 

104

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

26.05.2012

17.00

 

Kolejka: 29 w dniach  2 czerwiec 2012 – TERMIN OBLIGATORYJNY

105

- BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

WARTA SŁOŃSK

2.06.2012

18.00

 

106

- ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

POGOŃ KRZESZYCE

2.06.2012

18.00

 

107

- ODRA GÓRZYCA

KS GWIAZDA LUBCZYNO

2.06.2012

18.00

 

108

- MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

ZORZA KOWALÓW

2.06.2012

18.00

 

109

- MKS TOROMA TORZYM

RADOWIAK DREZDENKO

2.06.2012

18.00

 

110

- KS LEŚNIK DREZDENKO

SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

2.06.2012

18.00

 

111

- WKS RÓŻA RÓŻANKI

LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

2.06.2012

18.00

 

112

- MKS STAL SULĘCIN

LZS BOBRÓWKO

2.06.2012

18.00

 

Kolejka: 30 w dniach 7 czerwiec 2012 – TERMIN OBLIGATORYJNY

113

- WARTA SŁOŃSK

MKS STAL SULĘCIN

7.06.2012

18.00

 

114

- LZS BOBRÓWKO

WKS RÓŻA RÓŻANKI

7.06.2012

18.00

 

115

- LKS POLONIA LIPKI WIELKIE

KS LEŚNIK DREZDENKO

7.06.2012

18.00

 

116

- GKS SHR-RÓŻA WOJCIESZYCE

MKS TOROMA TORZYM

7.06.2012

18.00

 

117

- RADOWIAK DREZDENKO

MKS ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ

7.06.2012

18.00

 

118

- ZORZA KOWALÓW

ODRA GÓRZYCA

7.06.2012

18.00

 

119

- KS GWIAZDA LUBCZYNO

ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA

7.06.2012

18.00

 

120

- POGOŃ KRZESZYCE

BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

7.06.2012

18.00

 

 

Ostatnie spotkanie

Polonia II SłubiceOdra Górzyca
Polonia II Słubice 2:3 Odra Górzyca
2012-09-19, 16:30:00
II Runda Pucharu Polski
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

Torzym
Ładowanie...

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.