KS "Odra" Górzyca - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
SHR Wojcieszyce - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Skwierzyna - Pogoń Krzeszyce
Polonia Lipki Wielkie - Toroma Torzym
Róża Różanki - Odra Górzyca
Iskra Janczewo - Zjednoczeni Przytoczna
Warta Gorzów Wielkopolski - LZS Bobrówko
GKS Bledzew - Warta Słońsk
Stal Sulęcin - Błękitni Dobiegniew

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Stal Sulęcin 4:2 SHR Wojcieszyce
Błękitni Dobiegniew 0:1 GKS Bledzew
Warta Słońsk 5:0 Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko 4:0 Iskra Janczewo
Zjednoczeni Przytoczna 2:0 Róża Różanki
Odra Górzyca 7:4 Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym 2:2 Pogoń Skwierzyna
Pogoń Krzeszyce 3:1 Meprozet Stare Kurowo

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 110
ogółem: 283 755

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
plus 7 19 6 1 0 21 - 4 +17
2.
minus 7 19 6 1 0 21 - 7 +14
3.
plus 7 14 4 2 1 15 - 9 +6
4.
herb
plus 7 13 4 1 2 23 - 15 +8
5.
herb
minus 7 12 3 3 1 13 - 11 +2
6.
herb
plus 7 10 3 1 3 11 - 10 +1
7.
herb
minus 7 10 3 1 3 14 - 14 0
8.
herb
bz 7 10 3 1 3 12 - 14 -2
9.
minus 7 10 3 1 3 7 - 12 -5
10.
herb
plus 7 9 3 0 4 11 - 17 -6
11.
herb
minus 7 8 2 2 3 15 - 15 0
12.
herb
minus 7 7 2 1 4 15 - 17 -2
13.
herb
plus 7 5 1 2 4 5 - 10 -5
14.
minus 7 5 1 2 4 7 - 16 -9
15.
herb
bz 7 4 1 1 5 8 - 16 -8
16.
herb
bz 7 3 1 0 6 11 - 22 -11

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
4 12 4 0 0 14 - 5 +9
2.
4 10 3 1 0 11 - 2 +9
3.
4 9 3 0 1 9 - 4 +5
4.
herb
3 7 2 1 0 8 - 4 +4
5.
herb
3 7 2 1 0 8 - 5 +3
6.
herb
3 6 2 0 1 10 - 8 +2
7.
herb
3 6 2 0 1 8 - 7 +1
8.
herb
3 4 1 1 1 9 - 5 +4
9.
herb
3 4 1 1 1 5 - 4 +1
10.
herb
4 4 1 1 2 8 - 8 0
11.
herb
3 4 1 1 1 4 - 5 -1
12.
4 4 1 1 2 5 - 8 -3
13.
4 4 1 1 2 5 - 8 -3
14.
herb
4 3 1 0 3 5 - 8 -3
15.
herb
3 3 1 0 2 5 - 9 -4
16.
herb
4 1 0 1 3 0 - 5 -5

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
3 9 3 0 0 10 - 2 +8
2.
herb
4 7 2 1 1 13 - 7 +6
3.
3 7 2 1 0 7 - 2 +5
4.
herb
3 6 2 0 1 3 - 2 +1
5.
herb
4 6 2 0 2 6 - 8 -2
6.
3 6 2 0 1 2 - 4 -2
7.
3 5 1 2 0 6 - 5 +1
8.
herb
4 5 1 2 1 5 - 6 -1
9.
herb
3 4 1 1 1 5 - 5 0
10.
herb
4 4 1 1 2 10 - 11 -1
11.
herb
4 4 1 1 2 6 - 7 -1
12.
herb
4 3 1 0 3 6 - 12 -6
13.
herb
4 3 1 0 3 4 - 10 -6
14.
3 1 0 1 2 2 - 8 -6
15.
herb
4 0 0 0 4 4 - 11 -7
16.
herb
3 0 0 0 3 6 - 14 -8

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Warta SłońskWarta Słońsk 7 19 6 1 0 21 - 4 +17
2. Stal SulęcinStal Sulęcin 7 19 6 1 0 21 - 7 +14
3. LZS BobrówkoLZS Bobrówko 7 14 4 2 1 15 - 9 +6
4. Odra GórzycaOdra Górzyca 7 13 4 1 2 23 - 15 +8
5. Pogoń SkwierzynaPogoń Skwierzyna 7 12 3 3 1 13 - 11 +2
6. GKS BledzewGKS Bledzew 7 10 3 1 3 11 - 10 +1
7. Meprozet Stare KurowoMeprozet Stare Kurowo 7 10 3 1 3 14 - 14 0
8. Toroma TorzymToroma Torzym 7 10 3 1 3 12 - 14 -2
9. Iskra JanczewoIskra Janczewo 7 10 3 1 3 7 - 12 -5
10. Pogoń KrzeszycePogoń Krzeszyce 7 9 3 0 4 11 - 17 -6
11. Polonia Lipki WielkiePolonia Lipki Wielkie 7 8 2 2 3 15 - 15 0
12. SHR WojcieszyceSHR Wojcieszyce 7 7 2 1 4 15 - 17 -2
13. Błękitni DobiegniewBłękitni Dobiegniew 7 5 1 2 4 5 - 10 -5
14. Warta Gorzów WielkopolskiWarta Gorzów Wielkopolski 7 5 1 2 4 7 - 16 -9
15. Róża RóżankiRóża Różanki 7 4 1 1 5 8 - 16 -8
16. Zjednoczeni PrzytocznaZjednoczeni Przytoczna 7 3 1 0 6 11 - 22 -11

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Odra GórzycaOdra Górzyca 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Pogoń SkwierzynaPogoń Skwierzyna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Pogoń KrzeszycePogoń Krzeszyce 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Zjednoczeni PrzytocznaZjednoczeni Przytoczna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Róża RóżankiRóża Różanki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. LZS BobrówkoLZS Bobrówko 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Meprozet Stare KurowoMeprozet Stare Kurowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Błękitni DobiegniewBłękitni Dobiegniew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Polonia Lipki WielkiePolonia Lipki Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. GKS BledzewGKS Bledzew 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Toroma TorzymToroma Torzym 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Stal SulęcinStal Sulęcin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Warta SłońskWarta Słońsk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Iskra JanczewoIskra Janczewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Warta Gorzów WielkopolskiWarta Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. SHR WojcieszyceSHR Wojcieszyce 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Odra Górzyca XXX - - - - 2:1 - 7:4 - 1:3 - - - - - -
2. Warta Gorzów Wielkopolski - XXX - - - - 0:1 - 2:2 - - 2:1 - - - 1:4
3. Iskra Janczewo - 1:1 XXX 0:41:3 - - - - - - - - - - 3:0
4. Warta Słońsk - 5:0 - XXX - - - - - - - 2:1 - 4:10:0 -
5. Stal Sulęcin - 2:1 - - XXX - - - - - - 5:2 - - 3:04:2
6. Toroma Torzym - - - - - XXX - - - - - - 5:21:02:2 -
7. GKS Bledzew - - 0:1 - 1:4 - XXX 3:3 - - - - - - - 4:0
8. Polonia Lipki Wielkie - - - 1:30:0 - - XXX - - - - 4:1 - - -
9. Błękitni Dobiegniew - - 0:1 - - - 0:10:3 XXX 0:0 - - - - - -
10. Meprozet Stare Kurowo - - - 1:3 - 2:1 - - - XXX - - 5:3 - - -
11. LZS Bobrówko - - 4:0 - - 1:2 - 1:0 - 3:2 XXX - - - - -
12. Róża Różanki - - - - - - 2:1 - 0:2 - 2:2 XXX - - - -
13. Zjednoczeni Przytoczna0:2 - - - - - - - - - - 2:0 XXX 2:31:3 -
14. Pogoń Krzeszyce1:6 - - - - - - - - 3:11:2 - - XXX - -
15. Pogoń Skwierzyna3:2 - - - - - - - 3:1 - 2:2 - - - XXX -
16. SHR Wojcieszyce3:3 - - - - 5:0 - - - - - - - 1:2 - XXX

Ostatnie spotkanie

Polonia II SłubiceOdra Górzyca
Polonia II Słubice 2:3 Odra Górzyca
2012-09-19, 16:30:00
II Runda Pucharu Polski
    relacja »
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Najnowsza galeria

Torzym
Ładowanie...

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.