Remis!!!

• autor: kondziu1912, 2011-07-30 11:59

Dobra gra.

Wczoraj nasi piłkarze zremisowali w Myśłiborzu z miejscowym "Osadnikiem" 1:1.

Początek pierwszej upływał pod kontrolą piłkarzy z Górzycy. Zawodnicy z Myśliborza przez pierwsze 10/15 minut nie wychodzili z własnej połowy . Jednak po jednym z przejęć piłki przez zawodników osadnika środkowy pomocnik tego zespołu zagrał bardzo dobrą piłkę na napastnika który wyszedł sam na sam z bramkarzem jednak nie strzelił ,ale wywalczył  rzut rożny . Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze z Myśliborza zdobyli bramkę . Długo nie musieliśmy czekać na bramkę wyrównującą . Po dobrym dośrodkowaniu Tomasza Paszkowskiego testowany zawodnik Dawid Wiśniewski zdobył bramkę .

Druga połowa przyniosła dużo sytuacji do zdobycia bramki. Dużo sytuacji które były wytwarzane przez obie drużyny to wpływ pogody jaka panowała a mianowicie padający deszcz a co za tym idzie było bardzo ślisko i piłka czasem płatała figle. Ale zawodnikom z Górzycy żadna pogoda nie straszna i potrafili sobie stworzyć sytuacje. Po jednym z dobrych dośrodkowań Macieja Mikołajczyka Gracjan Wierzbicki mógł pokonać bramkarza gospodarzy, ale niestety bramkarz gospodarzy obronił jego bardzo dobry strzał. Jeszcze nasz testowany zawodnik mógł strzelić bramkę po podaniu Konrada Krupa , ale niestety trafił w słupek bramki. Nasi rywale też mieli kilka dobrych okazji , ale nie potrafili ich wykorzystać . Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1.