Lider Pokonany!!!

• autor: kondziu1912, 2011-08-28 10:19

Druga Wygrana Naszego Zespołu!!!

Wczoraj 27.08.2011 nasz zespół "Odra" Górzyca pokonała LZS Bobrówko 2:1.

Pierwsza połowa to dobra gra naszego przeciwnika. Już na początku meczu przez błąd sędziów Odra mogła przegrywać , ponieważ zawodnik gości odbił piłkę o stojącego za linią sędziego sędzia nie podyktował autu a zawodnik wrzucił piłkę w pole karne ,ale na szczęście dla nas zawodnik z Bobrówka nie strzelił bramki.Górzyca też miała swoje okazje a jedną z nich wykorzystał Krzysztof Chuchnowski. Po faulu na trenerze Puchalskim do rzutu wolnego podszedł Gracjan Wierzbicki który dośrodkował piłkę w pole karne a tam w dobrym miejscu i dobrym czasie znalazł się Krzysztof Chuchnowski który strzałem głową umieścił piłkę w siatce bramki. Nasz zespół miał jeszcze kilka sytuacji ,ale nie udało się ich wykorzystać. Niestety po kilku minutach od strzelenia przez Odre nasi rywale po rykoszecie z rzutu wolnego strzelili bramkę . Pierwsza połowa zakończyła się 1:1.

Bobrówko w drugiej połowie nie miało już tyle sił co w pierwszej i już nie grało tego samego . Nie potrafili już tak groźnie zaatakować . W drugiej połowie to Odra była zespołem dominującym. Niestety warunki atmosferyczne uniemożliwiały dokładne zagrania a co za tym idzie dużo trudniej było stworzyć sytuacje bramkowe. Mimo takich warunków Górzyca starała się atakować . W 90 minucie meczu nasz zespół miał rzut wolny do którego podszedł strzelca pierwszej bramki Krzysztof Chuchnowski i pewny strzałem pokonał bramkarza goście . Dzięki bramką Krzysztofa Chuchnowskiego nasz zespół zainkasował 3 punkty wygrywając 2:1.