KS "Odra" Górzyca - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SHR Wojcieszyce - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Skwierzyna - Pogoń Krzeszyce
Polonia Lipki Wielkie - Toroma Torzym
Róża Różanki - Odra Górzyca
Iskra Janczewo - Zjednoczeni Przytoczna
Warta Gorzów Wielkopolski - LZS Bobrówko
GKS Bledzew - Warta Słońsk
Stal Sulęcin - Błękitni Dobiegniew

Stal Sulęcin 4:2 SHR Wojcieszyce
Błękitni Dobiegniew 0:1 GKS Bledzew
Warta Słońsk 5:0 Warta Gorzów Wielkopolski
LZS Bobrówko 4:0 Iskra Janczewo
Zjednoczeni Przytoczna 2:0 Róża Różanki
Odra Górzyca 7:4 Polonia Lipki Wielkie
Toroma Torzym 2:2 Pogoń Skwierzyna
Pogoń Krzeszyce 3:1 Meprozet Stare Kurowo

Druga Wygrana z Kolei !!!

• autor: kondziu1912, 2011-10-03 14:29

Tym Razem Z "Orłem" Międzyrzecz !!!

Dnia 02.10.2011 w Międzyrzeczu na zespół rozegram mecz ligowy o Mistrzostwo Klasy Okręgowej w sezonie 2011/2012 z tamtejszym "Orłem".

Pierwsza połowa to okres gry długą piłką , zarazem Odry jak i Orła . Ze względu na małe boisko nie bardzo można było grać "piłką" ponieważ można by wtedy się "nadziać" na bardzo groźne kontry . Nasi przeciwnicy starali się na początku grać piłką , ale bo dobrym pressingu naszego zespołu tracili szybko piłkę . Bo jednym z odbiorów po prostopadłym podaniu do Macieja Mikołajczyka który wyszedł sam na sam z bramkarzem strzela on bramkę na 1:0. Nasz zespół miał jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu , ale niestety nie udało się to Górzycy.

Druga połowa to próby ataków gospodarzy które na szczęście kończyły się na naszych obrońcach którzy nie dopuszczali gospodarzy zbyt blisko pola karnego. Po jednym z przejęć w środku pola Maciej Mikołajczyk kolejny raz wychodzi sam na sam i zdobywa bramkę tym razem na 2:0. Gospodarze na niekorzyść Odry również zdobyli bramkę , pokonując naszego bramkarza mocnym strzałem . Nasza drużyna miała jeszcze kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki , ale niestety ich nie wykorzystała . Spotkania zakończyło się wynikiem 2:1 dla Odry.

autor: odragorzyca 2011-10-03 18:22:28

Profil odragorzyca w Futbolowo Ciesza dwa zwycięstwa ... ale w sobote mecz sezony. Mozna powiedziec że w Słońsku nasza kochana Oderka zagra z Panem Zenonem. Dla nas kibiców i zawodnikow ma to byc jka GRAN DERBII!!!

autor: scout_gorzyca 2011-10-03 18:44:58

Profil scout_gorzyca w Futbolowo Wszyscy kibice z Gorzycy!!!!! jedzmy na wyjazd do slońska kibicowac naszej Oderce!!!! Mecz w słońsku o 15.00. Do boju ODERKA !!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~gość 2011-10-03 20:39:19

avatar Mamy walkower z Pogonią Skwierzyna.Teraz czeka na nas GKS Bledzew.

autor: ~karolwojdyga 2011-10-04 00:45:39

avatar w sobote wszyscy kibice z gorzycy melduja sie w słońsku !!! 15.00 gran derbi !!

autor: ~Były trener 2011-10-04 11:30:56

avatar Ze Słońskiem można wygrać tylko w JEDEN sposób,a mianowicie grając 6 zawodnikami w obronie i tylko 1 w ataku,gdyż boisko w Słońsku jest zbyt małe na jakiekolwiek kontry.Takim właśnie stylem grały drużyny,które wygrały, bądź zremisowały.Na takim wąskim i krótkim boisku można i trzeba liczyć na błędy przeciwnika.

autor: ~Pytanie ? 2011-10-05 16:58:26

avatar Czemu ze Słońskiem nie gramy u siebie przecież z Międzyrzeczem graliśmy ostatnio na wyjeździe ??

autor: ~do pytanie 2011-10-05 21:04:04

avatar To pytanie trzeba zadać trenerowi Słońska on między innymi ustala terminarz. . .

Autor: Treść:pozostało znaków:

Polonia II SłubiceOdra Górzyca