Pogoń Krzeszyce 3:1 Meprozet Stare Kurowo

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne zwycięstwo Odry !!!

• autor: kondziu1912, 2012-08-18 23:33

Dziś Odra Górzyca pokonała na własnym obiekcie Toromę Torzym która w swoich szeregach ma zawodników z II, III i IV ligową przeszłością: Artur Anioł, Tomasz Lisowski, Sebastian Puchalski czy Ryszard Serczyk. Młody zespół Odry od pierwszego gwizdka rzucił się do ataku już w 16 minucie po błędach obrony gości Tomasz Drozdowski daje prowadzenie naszej drużynie. Goście próbowali wszystkie akcje kończyć na Aniele ale ich najlepszy snajper w dzisiejszym dniu był w słabszej dyspozycji. W pierwszej połowie Odra miała 3 dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku ale brakowało tego jednego czyli celnego strzału.
Pierwsza połowa należała do Odry.

W drogiej połowie gra należała już do Toromy, która  zatakowała z całym animuszem Artur Anioł był bliski strzelenia gola na 1:1 ale jego strzał był nie celny, ale czego nie zrobił Anioł zrobił Ryszard Serczyk, który wykorzystał zamieszanie pod naszym polem karnym i pokonał z bliskiej odległości Michała Marnysza mamy 1:1 Od tamtej pory Odra obudziła się z ,,letargu'' jej akcje z minuty na minutę stawały się coraz groźniejsze wrzutki Krzysztofa Bednarka na Kamila Kuziola czy Mikołajczyka napędzały naszą drużynę gol wisiał w powietrzu  i wreszcie nadeszła 77 minuta. Jeden z naszych zawodników mija 2 obrońców Toromy strzela ale prosto w bramkarze ten nie łapie piłki dobiega do niej Krzysztof Bednarek strzela i mamy 2:1.Później Torma zaczeka gonić wyniku ale świetne parady bramkarskie Michała Marnysza uratowały nas od utraty bramki.

Bramki:  Drozdowski 16 min., Serczyk 58 min., Bednarek 78 min.

Odra: Michał Marnysz - Tomasz Dziabas, Mateusz Żak, Paweł Górowski, Konrad Krupa - Krzysztof Bednarek, Patryk Soliński, Rafał Klimaszewski, Maciej Mikołajczyk - Tomasz Drozdowski, Kamil Kuzio.

Rezerwa: Maciej Umecki, Krzysztof Strojny, Mateusz Kryń.

Zmiany:

67 min. Mikołajczyk <-> Umecki

77 min. Klimaszewski <-> Kryń

85 min. Kuzio <-> Strojny

Sędziowie: Piotr Trumiński, Arkadiusz Witamborski, Michał Kowalewski (Skwierzyna).