Pogoń Krzeszyce 3:1 Meprozet Stare Kurowo

statystyki szczegółowe

Aktualności

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

• autor: kondziu1912, 2012-09-02 20:58

Wczoraj nasza Oderka poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie, podopieczni Tomasza Dziabasa ulegli Merozetowi 1:3 a honorowe trafienie dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Bednarek w 50 minucie.

Pierwsza połowa należała do Odry która nie potrafiła tego udowodnić tego bramka mi , dwie poprzeczki zawodników Odry dawały dobry prognostyk na drugą połowę. Druga połowa zaczęła się jak marzenie 50 minuta Krzysztof Bednarek daje Odrze prowadzenie  lecz Merozet szybko strzela bramkę dającą remis później już tylko Odra traciła bramki, druga padła w 79 minucie a trzecia w doliczonym czasie gry.

Odra: Marnysz - Dziabs, żak, Wojczyński, Soliński - Bednarek, Krupa, Klimaszewski - Drozdowski, Kuzio.

Rezerwa: Matuszczak, Umecki, Pietrow, Kryń, Strojny, Kukulski.

Zmiany: 23 minuta za Góreckiego <-> Umecki, 62 min. za Kuziol <-> Kryń,

Żółte kartki: Marnysz Umecki.